Iepazīsties ar citiem noteikumiem šeit:

Piegādes informācija Preces atgriešana Lietošanas noteikumi


Laipni lūdzam mūsu tīmekļa vietnēs. Lai nodrošinātu, ka jūtaties droši, vēlamies Jūs informēt, kā rīkojamies ar Jūsu datiem.

1.Datu ievākšana un izmantošana

Ja lūgsit, lai sniedzam pakalpojumu vai nosūtam preces, Jūsu personas dati tiks izmantoti bez Jūsu skaidri izteiktas akceptēšanas. Dati tiks izmantoti tādā apmērā, kas nepieciešams pakalpojuma sniegšanai vai pasūtījuma apstrādei. Tas ietver, sevišķi, Jūsu datu nosūtīšanu transporta uzņēmumiem un maksājumu pakalpojumu sniedzējiem.

Kad pasūtījums veikts, Jūsu datu turpmāka izmantošana tiks bloķēta un pēc obligātā saglabāšanas perioda beigām dati tiks dzēsti, ja vien nebūsit atļāvis to turpmāku izmantošanu.

2.Piekļuve Euroskor tīmekļa vietnei.

Piekļūstot Euroskor tīmekļa vietnei, Jūsu pārlūkprogramma automātiski uzglabās datus tehnisku iemeslu dēļ. Turpmāk minētos datus Euroskor uzglabās atsevišķi no citiem datiem, ko būsit nodevis/usi Euroskor:

  • Piekļuves datums un laiks
  • Pārlūkprogrammas veids/versija
  • Izmantotā operētājsistēma
  • Iepriekš apmeklētās tīmekļa vietnes URL
  • IP adrese bez pēdējiem trim cipariem

Šie datu tiks saglabāti vienīgi tehnisku iemeslu dēļ un nekad netiks attiecināti uz konkrētu personu.

3.Sīkdatņu izmantošana

www.euroskor.lv izmanto sīkdatnes. Sīkdatnes ir mazi teksta faili, kas saglabāti Jūsu datorā. Tie ļauj saglabāt informāciju konkrētu laika posmu. Kad pārlūkprogrammas sesija beidzas, lielākā daļa mūs izmantoto sīkdatņu tiek izdzēstas no Jūsu datora cietā diska („sesijas sīkdatnes”). Tā sauktās „pastāvīgās sīkdatnes” tomēr saglabājas Jūsu datorā un ļauj mums atpazīt Jūs nākamā apmeklējuma laikā.

Help (Palīdzība) funkcija lielākajā daļā pārlūkprogrammu izskaidro, kā varat novērst to, ka Jūsu pārlūkprogramma pieņem jaunas sīkdatnes, kā varat informēt savu pārlūkprogrammu, kad saņemat jaunu sīkdatni, vai kā varat atslēgt visas saņemtās sīkdatnes.

4.Google Analytics

Šī tīmekļa vietne izmanto Google Analytics, tīmekļa analīzes pakalpojumu. Google Analytics izmanto „sīkdatnes” – teksta failus, kas saglabāti Jūsu datorā un ļauj analizēt, kā izmantojat tīmekļa vietni. Sīkdatnes ģenerētā informācija par to, kā izmantojat šo tīmekļa vietni, parasti tiek nodota Google serverim ASV un tur uzglabāta.

Tomēr, ja šajā tīmekļa vietnē aktivēta IP anonimizācijas opcija, Jūsu IP adresi vispirms saīsinās Google Eiropas Savienības dalībvalstīs vai citās Eiropas Ekonomiskās zonas  dalībvalstīs. Tikai izņēmuma gadījumos pilna IP adrese tiek nodota Google serverim ASV un tur saīsināta. Pēc šīs tīmekļa vietnes operatora pieprasījuma, Google izmantos šo informāciju, lai izvērtētu, kā izmantojat tīmekļa vietni, lai sagatavotu ziņojumus par tīmekļa vietnes aktivitātēm un lai sniegtu citus pakalpojumus tīmekļa vietnes operatoram saistībā ar tīmekļa vietnes un interneta izmantošanu. IP adrese, ko Jūsu pārlūkprogramma nodevusi Google Analytics, netiek sapludināta ar citiem Google datiem.

5.Informatīvais izdevums

Euroskor piedāvā Jums bezmaksas pakalpojumu – informatīvo izdevumu. Lai saņemtu informatīvo izdevumu, lūdzam Jūs sniegt Jūsu e-pasta adresi un vārdu. Jūs varat ievadīt šo informāciju reģistrējoties www.euroskor.lv. Jūs jebkurā laikā varat atteikties no informatīvā izdevuma saņemšanas. Katrā informatīvajā izdevumā saņemsit norādi, kā varat atteikties no turpmākas informatīvā izdevuma saņemšanas, tiks norādīta attiecīga saite.

6.Kontaktforma

Jums ir iespēja sazināties ar mums, uzdodot jautājumus, izmantojot kontaktformu. Dati tiek iesniegti tikai labprātīgi. Ar ievadītajiem personas datiem rīkojas konfidenciāli un tie tiek izmantoti vienīgi paredzētajam mērķim saskaņā ar attiecīgiem spēkā esošiem datu aizsardzības noteikumiem. Dati netiek nosūtīti trešajām personām ārpus mūsu uzņēmuma.

7.Jūsu, kā lietotāja, tiesības

Protams, Jums ir tiesības saņemt informāciju par datiem, kas attiecas uz Jums kā indivīdu un kurus uzglabā Euroskor. Jums ir arī tiesības labot nepareizos datus vai bloķēt un dzēst datus. Lai to izdarītu, sazinieties ar eveikals@euroskor.com.


Iepazīsties ar citiem noteikumiem šeit:

Piegādes informācija Preces atgriešana Lietošanas noteikumi